BATRUCH Stanisław (ur. 1935, Zagórz)
akryl/płótno, 60x80 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,St.Batruch’
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno, 2006 r., 61 x 81 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: Stanisław Batruch, Stacja PKP, 61 x 81 cm, 2006, acrylic.
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: St. Batruch, na odwrocie: Stanisław Batruch, "Pola wiosna", 50 x 70 cm, 2007, acrylic.
akryl, płótno; 90 x 110 cm;
sygn. p. d.: St. Batruch;
na odwrocie opis autorski (?): Stanisław Batruch / TURYSTA / 90 x 110 cm acryl 2004.
akryl, płótno; 120 x 75 cm (wymiar całkowity dwóch płócien stanowiących całość kompozycji);
sygn. p. d.: BATRUCH;
na odwrocie autorska nalepka z opisem autora: STANISŁAW BATRUCH / "PIERWSZY LOT" / 120 cm x 75 cm t. acryl / (dyptyk pionowy) / 1977 / cena: 12.000 zł.
akryl, płótno; 60 x 81 cm;
na odwrocie napis autorski: Stanisław Batruch / "NAD SOŁĄ" / 60 cm x 81 cm / acryl. 2008 r.
Akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Stanisław Batruch oraz na odwrocie Stanislaw Batruch, Samotny dom, 60 x 80, akryl, 2008.
akryl, płótno, 64 x 53 cm,
sygn.: p.d. St. Batruch,
na odwrocie: st. Batruch Ustup Zakopane, akryl/płótno, 1985.
akwarela, ołówek
30 x 40 cm
tusz lawowany
30 x 21 cm
Pejzaż miejski - architektura Rzeszowa
Olej, płótno, 61x 40 cm,
sygn. p.d: S Batruch
akryl, płótno
60 x 80 cm
akryl/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany p.d.: `St. Batruch`
opisany na odwrociu: `PLENER 2008 (POLONIA) | Stanisław Batruch | "ZAPORA" 65 cm x 81 cm acryl | 2008 r.`
akryl, płótno
92 x 73 cm
akryl/płótno
50 x 70 cm
akryl/płótno, 65 x 81 cm, sygn.
AKRYL
80x60
2005
Akwarela, gwasz, papier; 49,5 x 68,5 cm
Sygnowany p.d.: St. Batruch
akryl/płótno, 50 x 60 cm, sygn.