WOJEWODA-JEDYNAK Iwona (ur. 1976)
tempera zółtkowa, płótno, 80 x 130 cm, opisany na odwrocie: ‘IWONA WOJEWODA-JEDYNAK / „BEZ TYTUŁU” / 2006 / TEMPERA ŻÓŁTKOWA / 130x80 cm’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA "NIEBIESKIE DRZWI" 100x100 cm OLEJ 2018
tempera żółtkowa, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK "BEZ TYTUŁU" 2008 TEMPERA ŻÓŁTKOWA 100x80 cm
olej, płótno, 70 x 50 cm,
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (x x x) TEMPERA ŻÓŁTKOWA 100x80 cm ‘2012
tempera żółtkowa, laserunki olejne, 100 x 70 cm, opisany na odwrocie: 'Iwona Wojewoda | "Zielone krzesło" 2016 | tempera żółtkowa, laserunki olejne 100x70cm'
tempera /płótno, 100 x 150 cm
sygn. i opisany na odwrociu: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK / "WNĘTRZE" 2003 / 150 X 100 / TEMPERA JAJOWA
olej, płótno, 90 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: 'Iwona Wojewoda-Jedynak ,"Uczta" olej 90x140cm, 2016'
olej, deska, 30x40 cm, 46,5x36,5 cm w oprawie
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK "ES" OLEJ 30x40 cm 2015 inspiracja poezją Ewy Sonnenberg
tempera jajowa, laserunki olejne, 70x100 cm
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK "GRANAT" 2015 TEMPERA ŻÓŁTKOWA / OLEJ 70x100 cm
olej, płótno, 33x41 cm
opisany na odwrocie: "POKÓJ" IWONA WOJEWODA-JEDYNAK OLEJ 2015
olej, płótno, 33x46 cm
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK -WNĘTRZE- 2012 33X46 OLEJ
temper żółtkowa, płótno, 130x80 cm,
sygn. na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK/BEZ TYTUŁU 2006, TEMPERA ZÓŁTKOWA/ 130X80 CM
tempera żółtkowa, 100x73 cm
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK BEZ TYTUŁU` 2006 TEMPERA ŻÓŁTKOWA 73/100 CM
olej, tempera żółtkowa, płótno, 100x73 cm
opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (***) TEMPERA ŻÓŁTKOWA OLEJ 100x70 cm 2012
tempera żółtkowa/deska,
30 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `IWONA WOJEWODA-JEDYNAK | "MARTWA NATURA" (9) 2007 | TEMPERA JAJOWA NA DESCE | 30 x 40 cm`
tempera/deska,
30 x 40 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `Iwona Wojewoda-Jedynak | 2007`