PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej/płótno, 132 x 162 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ADAM PATRZYK | 2002'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej/płótno, 130 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A PATRZYK 95'
opisany na odwrociu: 'ADAM PATRZYK | 1995' oraz na blejtramie: 'R | 5E'
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej/płótno, 99 x 121 cm
sygnowany p.d.: `A. PATRZYK` oraz sygnowany i datowany na odwrociu: `ADAM PATRZYK | 2003`
PATRZYK Adam (ur. 1965)
PATRZYK Adam (ur. 1965)
WNĘTRZE Z PIECEM KAFLOWYM, 1996
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: A. PATRZYK; na odwrocie: ADAM PATRZYK 1996
PATRZYK Adam (ur. 1965)
Olej, płótno; 64 x 92 cm
Sygnowany p.d.: A. PATRZYK; na odwrocie: ADAM PATRZYK 1998
PATRZYK Adam (ur. 1965)
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej/płótno,
30 x 60 cm,
sygn.
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej na płótnie
47 x 65 cm
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej/płótno,
55 x 84,5 cm,
sygn.
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej/płótno
120x100 cm
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej na płótnie
55x75 cm
2007 r.
PATRZYK Adam (ur. 1965)
olej na płótnie, 25 x 40 cm , 2005r.
PATRZYK Adam (ur. 1965)
PATRZYK Adam (ur. 1965)