KARABOWICZ Tomasz (ur. 1971, Karczunek)
olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: TK w kole oraz 2016 / TOMASZ KARABOWICZ;
na odwrocie opis autorski: BOROWIKI / TK (w kole) / 2016 / TOMASZ / KARABOWICZ / KARCZUNEK.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 92x65 cm
sygn. p.d.: TK 2017 TOMASZ KARABOWICZ, opisany na odwrocie: SELFI TK 2017 TOMASZ KARABOWICZ KARCZUNEK
olej, płótno; 67 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: TK (w okręgu) / 2017 / TOMASZ KARABOWICZ;
na odwrocie opis autorski: JAGODA / TK (w okręgu) / 2017 / TOMASZ KARABOWICZ / KARCZUNEK.
olej, płótno, 140 x 92 cm
olej, płótno, 140 x 110 cm
sygn. p.d.: 2008/ TOMASZ KARABOWICZ
op. na odwrocie monogramem autorskim oraz: 140 x 110/ "PRZYJACIELE"/ 2008/ TOMASZ/ KARABOWICZ/ KARCZUNEK
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: TK (w okręgu) / 2014 / TOMASZ KARABOWICZ
napisy autorskie na odwrocie: 60 x 73/ DRUSZ [sic!] / LAK Z PAPRYKĄ/ TK (w kółeczku) / 2014 / TOMASZ / KARABOWICZ/ WARSZAWA
olej/płótno, 73 x 100 cm
olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 100 cm
olej, płótno, 60x40 cm
sygn. l.d.: TOMASZ KARABOWICZ 2013, opisany na odwrocie: ANDROGYNE ERYK TK 2013 TOMASZ KARABOWICZ WARSZAWA
Eryk z cyklu twarze Eryka, 2013
olej na płótnie, 65x81 cm
sygn. na odwrocie 81x65/ERYK/TK/2013/TOMASZ/KARABOWICZ/WARSZAWA
olej, płótno;
30,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: 2006 / T. KARABOWICZ (oraz znak autorski)
Na odwrocie napis autorski ołówkiem: 30,5 x 40 / znak autorski / 2006 / TOMASZ/ KARABOWICZ / KARCZUNEK
olej, płyta pilśniowa; 42 x 47 cm;
sygn. l. d.: TK (w kółku) 2011 / TOMASZ KARABOWICZ
na odwrocie napisy autorskie: TK (w kółku) / 2011 / TOMASZ / KARABOWICZ / WARSZAWA
olej, płótno, 50x60 cm
sygn.p.d. TK/TOMASZ KARABOWICZ, na odwrocie: LEŻĄCY/TK/2013/TOMASZ/ KARABOWICZ/WARSZAWA