CIESZKO Izabela
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIESZKO Izabela
sygn.
blueprint
5x24x10
CIESZKO Izabela
CIESZKO Izabela
Anihilacja 2 dlaczego nie deportować kobiet w czarnych stringach? (2010)
sygn. p.d.
olej akryl, płótno
38x46
CIESZKO Izabela
Anihilacja 1 dlaczego nie deportować kobiet w czarnych stringach? (2010)
sygn. p.d.
olej akryl, płótno
38x46
CIESZKO Izabela
sygn. dat. na odwrociu
olej płótno /deska
27.5x20
CIESZKO Izabela
Olej, płótno;
60 x 81 cm
Sygn. na odwrocie: W sieci/ IZA CIESZKO/ 2010
CIESZKO Izabela
technika własna/płótno
20x15 cm
Sygn.p.d.: Cieszko i na odwrocie: SINGLE ŻEŃSKIE/2009/płótno/
CIESZKO Izabela
CIESZKO Izabela
sygn. p.d
technika mieszana, płótno/deska
20x15
CIESZKO Izabela
sygn. p.d.
20x15
CIESZKO Izabela
CIESZKO Izabela
olej, płótno,
wymiary: 120 x 160 cm