CICHOŃ Anna (ur. 1982)
Olej, płótno, 40 x 75 cm, 2018 r.,
sygn. na odwrocie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
olej, płótno, 95 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ Baletki XI ol/pł 80x60 2016/2017
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
Z cyklu Kręgi sukien, wstrzymany pęd..., 2016 r.
olej/płótno, 75 × 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"ANNA CICHOŃ ol/pł; 75 × 45 cm 2016 r. Z CYKLU: KREGI SUKIEN, WSTRZYMANY PĘD..."
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
olej, płótno, 55x55 cm
opisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ 55x55 cm, ol/pł "BUKIET" 2015 r.
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
olej, płótno, 40 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
olej/płótno, 45 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANNA CICHOŃ | Baletki VII | ol/pł, 45 x 75 cm | 2016 r.'
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
Olej, płótno, 48 x 73,5 cm,
sygn. na odwrocie
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
olej, płótno, 55 x 70 cm
CICHOŃ Anna (ur. 1982)
Bez tytułu z cyklu Krgi sukien, wstrzymany pęd..., 2014-2015
olej, płótno, 70 x 84,5 cm,
sygn. na odwrocie
CICHOŃ Anna (ur. 1982)