CHABEREK Aleksandra (ur. 1972)
olej/płótno, 145 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bez tytułu | Chaberek ‘2009'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany na odwrociu, na blejtramie: 'ALEKSANDRA CHABEREK'
olej/płótno, 64,5 x 54 cm
sygnowany na odwrociu, na blejtramie: 'OLA CHABEREK'
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chaberek'15;
na odwrocie opis autorski: "Ranny w serce" / Chaberek '2014.
olej/płótno, 81 x 110 cm
sygnowany na blejtramie: `OLA CHABEREK`
Olej, płótno
100 x 73 cm
olej, płótno;
160 x 120 cm
pastel;
67,5 x 47,5 cm w świetle passe-partout
Obraz wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Wspólna Droga