BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno; 179 x 200 cm;
sygn. p. d.: R BORCZ;
na odwrocie opis autorski: RAFAŁ BORCZ / BEZ TYTUŁU / olej/płótno / 2003.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno; 179 x 200 cm;
sygn. p. d.: R BORCZ;
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: 'Borcz' oraz opisany na odwrocie: 'Rafał Borcz, Noc w zatoce, 2019'
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, akryl, płótno, 140 x 180 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: RAFAŁ BORCZ / "NOCNY AUTOBUS" / OLEJ, AKRYL 2004.
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: 'Borcz' oraz opisany na odwrocie: 'Rafał Borcz, "Wisła" 2018'
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: 'Borcz' oraz opisany na odwrocie: 'Rafał Borcz, "Noc w Olchowcu", 2018'
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.: 'Borcz' oraz opisany na odwrocie: 'Rafał Borcz, "Złota godzina", 2017, olej'
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 100 x 85 cm,
sygn. p.d.: 'Borcz' oraz opisany na odwrocie: 'Rafał Borcz, Krajobraz z łódką, 2017'
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej na płótnie, 40 x 45 cm
sygn. p.d.: BORCZ
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 45 x 40 cm,
sygn. l.d.: BORCZ,
opisany na odwrocie: Rafał Borcz Drzewa nad brzegiem olej 2016
BORCZ Rafał (ur. 1973)
bez tytułu z cyklu Olchy, 2016
gwasz, papier, 40x27 cm
sygn. p.d. Borcz, opisany na odwrocie: Rafał Borcz, Bez tytułu (cykl Olchy), gwasz, 2016
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 120 x 150 cm
opisany na odwrocie: Rafał Borcz, Olchowiec, olej, 2013
BORCZ Rafał (ur. 1973)
akwarela, papier, 20x23 cm, oprawiona
sygn. p.d.: Borcz, opisana na odwrocie: Rafał Borcz "Jasna noc"(studium do obrazu) akwarela, 2014.
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 40x45 cm
sygn.
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej na płótnie
45 x 40 cm
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno; 40 x 45 cm
opisany na odwrocie: RAFAŁ/ BORCZ/ BRZOZA/ 2014 OLEJ
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 50x40 cm
sygn. p.d.: BORCZ, opisany na odwrocie: RAFAŁ BORCZ "Luty" olej 2013
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 45x50 cm
sygn.
BORCZ Rafał (ur. 1973)
olej, płótno, 38 x 46 cm
sygn. p.d. BORCZ
na odwrocie: RAFAŁ BORCZ/Olchowiec/2013