BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej/płótno, 73 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA BIELESZ | 2003 | OLEJ/PŁÓTNO'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej, płótno
40 x 50 cm
sygn. na odwrocie
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej/płótno, 90 x 65 cm
BIELESZ Magda (ur. 1977)
z cyklu Portrety zabawek nr 54 i 86, 2011
olej na płótnie, 2 obrazy 13 x 18 cm
sygnowane na odwrociu
BIELESZ Magda (ur. 1977)
BIELESZ Magda (ur. 1977)
BEZ TYTUŁU (Z CYKLU CENY), 2002
olej, płótno, 85 x 90 cm
op. na odwrocie: MAGDALENA BIELESZ/ BEZ TYTUŁU Z CYKLU: "CENY"/ 2002/
OLEJ NA PŁÓTNIE/ 85 x 90 (cm)
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: Z CYKLU JAMAIS VU/30X40/2016/MAGDA BIELESZ/OLEJ NA PŁÓTNIE
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej, płótno, 38x48 cm
opisany na odwrocie: MICKEY MOUSE/ OLI ON CANVAS/ MAGDA BIELESZ/2010/38x46
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej, płótno
40 x 60 cm
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej, płótno, 50x90 cm
opisany na odwrocie: MAGDA BIELESZ
BIELESZ Magda (ur. 1977)
Portrety zabawek, cykl 6 sztuk
olej/płótno, 47 x 37 cm (całość)
każda część sygnowana i opisana na odwrociu: `MAGDA BIELESZ / [wymiary] / 2011 [nr pracy]`
BIELESZ Magda (ur. 1977)
Portrety zabawek, cykl - 6 sztuk, 2011
olej na płótnie
2 sztuki: 15,5 cm x 15,5 cm, 4 sztuki: 12,5 cm x 18,50 cm
BIELESZ Magda (ur. 1977)
BIELESZ Magda (ur. 1977)
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej na płótnie
40 x 50 cm
BIELESZ Magda (ur. 1977)
Olej, płótno;
40x30 cm
sygn. na odwrocie: MAGDA BIELESZ/ 2010/ 30x40/ BUKA
BIELESZ Magda (ur. 1977)
Olej, płótno;
130 x 97 cm
Sygn. na odwrocie: Magda Bielesz
BIELESZ Magda (ur. 1977)
Olej, płótno;
92x65 cm
Sygn.na odwrocie: BEZ TYTUŁU/ MAGDA BIELESZ/ OLEJ NA PŁÓTNIE/ 2010
BIELESZ Magda (ur. 1977)
BIELESZ Magda (ur. 1977)
olej, płótno,
30x40 cm
sygn. na odwrocie