BIELECKI Jerzy Wojciech (ur. 1955)
Jedno z tych ciemnych miejsc, 1985 r.
linoryt/papier, 29,5 x 37,5 cm
opisany ołówkiem u dołu: `Jedno z tych ciemnych miejsc linoryt 1985 1/20 JWBielecki`
21 x 30,4 cm (odbitka)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta, 41 cm x 33 cm
sygn. p.d. J.W. Bielecki
akryl, karton, 42 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: J.W. BIELECKI
olej, płótno, 70 x 80 cm; sygn. p.d.: J.W. BIELECKI