BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
Litografia, papier; 58 x 46 cm (w świetle p-p)
Sygnowana ołówkiem d.: Marsz "Zwycięzców" 4/10. MBronikowska Kraków 1975
Na odwrocie nalepka Galerii Zakładów Artystycznych ZPAP, Kraków
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
piórko, tusz, papier, 22,3 x 29 cm; sygn. p.d.: MB.; na odwrocie napis: ze spuścizny po Marii Bronikowskiej / (1922-1998) / ....; oraz stempel Antykwariatu Naukowego Verbum
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
ołówek, papier, 35 x 25,5 cm;
sygn. p.d.: MBronikowska 1956
Na odwrocie napis ze spuścizny po Marii Bronikowskiej / (1922-1998)
/ ...; oraz stempel Antykwariatu Naukowego Verbum
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
tusz lawowany, papier, 16,3 x 24,5 cm;
sygn. p.d.: MB.
Na odwrocie napis: ze spuścizny po Marii Bronikowskiej / (1922- 1998) / ...; oraz stempel Antykwariatu Naukowego Verbum
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
4 plansze, piórko, tusz lawowany, papier; sygn. p.d.: MB. (na każdej planszy), a- Przed imprezą 22 x 31 cm, b - Świetlica- szachiści 25 x 34,5 cm;
c - Szkoła wieczorna 23,5 x 30 cm, d - Prelekcja 25 x 34,5 cm (wszystkie wymiary w świetle passe-partout)
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
tusz, papier,
46 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: 1961 / MBronikowska
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)
BRONIKOWSKA Maria (1922-1998)