BIEGAŃSKA-BOLOGNE Carlotta (1909 - 1999)
Olej, płótno, 74 x 75 cm,
sygn. p.d.: CB [19]59 monogram wiązany, na odwrocie autorski napis i tytuł.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 74 x 75 cm,
sygn. p.d.: CB 59 monogram wiązany, na odwrocie autorski napis i tytuł
Wiosna - przyleciały pierwsze anioły
olej/płótno,
75 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `75 x 90 | "WIOSNA PRZYLECIA ŁY PIE RWSZE ANIO ŁY" | CARLOTA | BOLOGNA `
Estymacja: 4 800 - 5 800
olej/płótno, 94 x 76 cm
sygn. l.d.: `CB 53`
opisany na odwrociu: `CARLOTTA BOLOGNA / "CYRK - AKROBACI"` oraz na odwrociu naklejka z autorskim opisem pracy
olej, płótno, 80 x 118 cm;
sygn. p.d.: CBologna;
l.d. napis: ITALIA 1956
olej, płótno,
80 x 118 cm
sygn. p.d.: CBologna
napis z lewej: ITALIA 1956
olej, płótno, 85 x 76,5 cm; na odwrocie sygnatura i tytuł
olej, płótno, 80 x 118 cm; sygn. p.d.: CBologna
napis z lewej: ITALIA 1956