BARWECKI-SZEWCZYK Tadeusz (1912 - 1999)
olej, sklejka, 59 x 39,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Szewczyk (?) 1939 (niebieską farbą, słabo czytelnie);
na odwrocie fragmenty różnych kompozycji malarskich: fragment postaci z kompozycją pejzażową.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka, 59 x 39,5 cm;
ołówek, papier; 17 x 5,7 cm
niebieska i czerwona kredka, papier,
19,5 x 10,6 cm
akwarela, papier; 18,5 x 331,5 cm (w świetle oprawy);
data p. d.: Sierpień 1929 (ołówkiem)
W pracowni malarskiej Akademii Sztuk Pięknych
olej, płótno; 215,5 x 141,5 cm;
sygn. l. d.: SZEWCZYK.
olej, płótno; 133 x 96,5 cm;
sygn. p. g.: T. Szewczyk 1938.
Olej, tektura;
47 x 32 cm w świetle ramy
Sygnowany l.d.: T. Szewczyk 1939
Malarz. Ukończył krakowską Akademię w roku 1951.
Kościół św. Piotra i Pawła w Krakowie
olej, tektura
58 x 49 cm;
sygn. p. d. Barwecki ... ( sygn. zatarta);
na odwrocie Widok na Wawel
olej na sklejce, wym.: 57,5 x 48 cm,
sygn. p.d.: Barwecki, Na odwrocie: "Wawel-zakole Wisły"
olej, płótno, 95 x 132 cm;
sygn. i dat. p. g.: T. Szewczyk 1938