DEBUT Didier (1824 Moulins - 1892 Paryż)
brąz, odlew patynowany; marmur; wys. ca 27 cm, szer. ca 16 cm; średnica cokołu 12 cm.
Francja, k. XIX w. - odlew współczesny.
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz, odlew patynowany; marmur;
wys. ca 27 cm, szer. ca 16 cm; średnica cokołu 12 cm.
rzeźba na kolistym cokoliku z szarego, toczonego marmuru;
brąz patynowany
wys. 50 cm.
sygn. na owalnej podstawie: DEBUT
brąz patynowany, wys. 50 cm.
brąz, cokół z zielonego marmuru; wys. 53 cm; sygn. na podstawie: Debut
Całopostaciowa rzeźba młodocianego, grającego na skrzypcach Wolfganga Amadeusza Mozarta. Koniec XIX/XX w.
ALEGORIA MALARSTWA, lata 80. XIX w.
brąz patynowany, patyna brązowa w dwóch odcieniach; wys. 56 cm
Sygnowany na podstawie Debut