KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
Panorama z Cyrkowej góry, 2016-17
olej, płótno; 95 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Krzysztof Klimek / 2017 / 16 / PANORAMA Z CYRKOWEJ GÓRY, SANDOMIERZ / KOŁO WICIA / 95 x 160 cm. OLEJ / 30.11.2016/21.01.2017.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
tusz,
13 x 29,5 cm,
sygn.
KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
tempera,
złoto/płótno,
13 x 18 cm,
sygn.
KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
tempera jajowa, złoto 23`K/płótno
13 x 18 cm
KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
ol/pł, 39 x 33cm
KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
olej, płótno,
24x18 cm
KLIMEK Krzysztof (ur. 1962)
Postacie w fantastycznym otoczeniu
Olej, płótno 73 x 92 cm;
sygn. l.d. - Klimek