GRUNSWEIGH Natan (Nathan) (1880 Kraków - 1956 Paryż)
olej/płótno, 38 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'Grunsweigh'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 38 × 55 cm
sygn. p. d.: Grunsweigh
na odwrocie opisany: Rue de la/Corderie
olej/tektura, 27 x 35 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1922 | Grunsweigh'
na odwrociu nalepka z opisem pracy, nalepka z paryskiego domu aukcyjnego Marielle Digard oraz nalepka paryskiego składu artykułów plastycznych
olej, tektura, 46 × 27 cm,
sygn. l. g.: Grunsweigh
oraz p. g. fragment powtórzonej sygnatury artysty
Przedmieścia paryskie , circa 1930 r.
olej/płótno, 38 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'Grunsweigh'
na odwrociu nalepka z Villa La Fleur z numerem inwentarzowym '0267/ MR/06'
olej/płótno, 46,5 x 30,5 cm
sygnowany i opisany trudno czytelnie p.d.: 'N. Grunsweigh | (...)'
olej/płótno, 38 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'Grunsweigh'
olej/płótno, 63,5 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'Grunsweigh'
olej/płótno, 46,5 x 30,5 cm
olej/tektura, 41 x 44 cm
sygnowany p.d.: 'Grunsweigh'
olej, płótno
38 x 41 cm
sygn. p. d., na odwrociu podpis inicjałami i tytuł
olej, płótno
sygn. l.g..
46 x 27 cm
Olej, płyta
sygn. i dat. 1946 p.d.
37,5 x 46,5 cm
olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany l.d.: 'Grunsweigh'
- kolekcja prywatna, Francja
olej, płótno, 55,5 × 46,5 cm
sygn. l. d.: Grunsweigh
Portret czytającej dziewczynki
olej, płótno, 46 x 55 cm
sygn. p. d.
stan zachowania: małe ubytki farby
olej/tektura, 27 x 35 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1922 Grunsweigh'
Pejzaż miejski z Paryża (Montmartre?)
olej na płótnie, 43 x 80 cm
sygn. l. d.