1 zł
2 600 000 zł

NARĘBSKA-DĘBSKA Barbara (1921 Włocławek - 2000 Aleksandrów Kujawski)

Toruń - Podwórko przy ul. Podmurnej, 1948 r.

akwaforta/papier, 36 x 24,2 cm
signed and dated lower right: 'Barbara Narębska 1948' and described lower left: 'Toruń - Podwórko przy ul. Podmurnej'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Okręty, 1960 r.

akwatinta/papier, 41,5 x 50 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Barbara Narębska-Dębska 1960', opisany l.d.: 'Okręty 12/50'

Z cyklu Pomorze: Uliczka w Brodnicy, 1955 r.

akwatinta/papier, 38,6 x 30,9 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Pomorze" Uliczka w Brodnicy Barbara Narębska-Dębska 1955'

Z cyklu Pomorze: Kościół św. Ducha w Chełmnie, 1955 r.

akwatinta/papier, 41,7 x 27,2 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '"Pomorze" Kościół św. Ducha w Chełmnie Barbara Narębska-Dębska 1955'

Z cyklu: Ziemia Lubuska, Sulęcin. Odbudowa zabytkowego kościoła, 1951 r.

akwaforta/papier, 24,5 x 16,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Z cyklu: Ziemia Lubuska, Sulęcin | odbudowa zabytkowego kościoła 'Barbara Narębska-Dębska 51.'

Pomorze - Grudziądz, 1956 r.

akwatinta/papier, 38 x 29 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Pomorze" - Grudziądz Barbara Narębska-Dębska 1956'

Pomorze - Katedra w Chełmży, 1956 r.

akwaforta/papier, 33,5 x 27 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Barbara Narębska-Dębska 1956' oraz opisany l.d.: ' "Pomorze" - Katedra w Chełmży'

Paczków, 1970 r.

akwaforta, akwatinta, papier, 33 x 33 cm, sygn. i dat. p.d.: Barbara Narębska-Dębska 1970, opisany l.d.: PACZKÓW 11/36

Toruń, 1947

akwaforta, papier; 35 x 24 cm;
sygn. i opis: Toruń - Kościół św. Jakuba Barbara Narębska 1947

Toruń, 1947

Spichlerze w Toruniu, 1960 r.

grafika, 50 x 33 cm,
sygn.l.d.:Spichlerze w Toruniu 5/50, p.d.: Barbara Narębska-Dębska 1960

Toruń - Kościół p.w. św. Jana, 1976

akwaforta, akwatinta, papier; 48 x 32,5 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: TORUŃ - ŚW. JAN
12?/30 Barbara Narębska-Dębska 1976

Paczków, 1970 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 33 x 33 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Barbara Narębska-Dębska 1970' opisany l.d.: 'PACZKÓW 11/35'

Toruń. Kościół na Podgórzu, 1949

Akwaforta;
wym. komp.: 310 x 212 mm;
sygn. oł. p.d.: Barbara Narębska-Dębska 1949, l.d. tytuł.

Toruń. Budowa mostu, 1949

Akwaforta;
wym. komp.: 230 x 183 mm;

Drzewo, 1950 r.

kredka, papier, 29,5 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Barbara/Narębska-Dębska. 1950

Cerkiew w Muszynce, 1967

akwatinta, papier;
49,5 x 29,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis. ołówkiem: p. d.: Barbara Narębska-Dębska 1967, l. d.: Cerkiew w Muszynce 5/30

Bułgaria-Ryła (1954)

sygn. dat. p.d.
akwaforta
16.8x174.2 cm

Sulęcin-Odbudowa zabytków (1951)

sygn. dat. p.d.
akwaforta, akwatinta
24.6x17 cm

liczba obiektów: 23