BROCHOCKI Rościsław (ur. 1925r.)
Tusz, papier; 15 x 9,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: BROCHOCKI 1949
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 50 x 66 cm
Sygnowany p.d.: R. Brochocki | 1978
olej, płótno, 45 x 38 cm,
sygn. p.d.: R. Brochocki 1983
olej na płótnie, 73 x 60 cm,
sygnowany p. d. "R. Brochocki1976", na odwrocie autorskie opisy, pieczątka artysty oraz informacje"na wystawę Zachęty Warszawa1976"