BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
technika mieszana, 29x29 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
na odwrocie naklejka autorska
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
technika mieszana, papier, 29 x 29 cm, gablota/czerń- 50 x 50 x 4,5 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg "2006"
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
tusz, akwarela, papier czerpany; 29,5 x 49,5 cm
sygn. p.d. monogram wiązany 19LB 95
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
olej, płótno
46 x 38 cm; sygn. l. d.: LB / 2004;
na odwrocie napisy autorskie
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
olej, płótno,
46 x 38 cm;
sygn. l. d.: LB / 2004;
na odwrocie napisy autorskie
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
olej, płótno,
61 x 50 cm;
sygn. p. d.: LB / 2003;
na odwrocie napisy autorskie
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)
olej, płótno
41 x 61 cm; sygn. i dat. l. d.: LB / 2004;
na odwrocie napisy autorskie
BARTKIEWICZ Leszek (ur. 1976)