BRUDZYŃSKI Tadeusz (1956 - 1996)
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz, papier,
28 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. pieczęcią autorską
tusz, papier, 28 x 24 cm (w świetle oprawy);
olej/płótno,
196 x 130 cm
sygn. I dat. na odwrocie: `BRUDZYŃSKI Paris 91 / verre sur table / 196 x 130 cm / "le verre sur la table" / "glass on table"` naklejka blejtramie: MIKIMOTO No 5, naklejka z wystawy w Japonii.
pastel, papier, 49 x 30 cm;
sygn. l.g.: BRUDZYŃSKI, numerowany pieczęcią: 127,
papier rozdarty w 4 miejscach
rysunek, tusz, papier kredowy, 22 x 16 cm;
sygn. p.d. : BRUDZYŃSKI
tusz, pastel, papier, 45 x 31 cm;
w l.g. rogu znak wodny papieru "Roma",
u góry numer seryjny 396 593
pastel, papier, 49 x 30 cm;
papier rozdarty w 4 miejscach
sygn. p.d. : BRUDZYŃSKI
w l.g. rogu znak wodny papieru "Roma", u góry numer seryjny 396 593
rysunek, kredka, tusz, papier, 47 x 30,4 cm,
sygnowany l.d.: BRUDZYNSKI;
w p.g. rogu tuszowa pieczątka: 334
kredka, tusz, papier, 47 x 30,4 cm,
sygnowany l.d.: BRUDZYNSKI;
w p.g. rogu tuszowa pieczątka "334"
collage, 39 x 60 cm,
sygn. p. d.: "23 03 88 Brudzyński"