HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, tektura; 24,5 x 30 cm
sygn. l. d.: ... Hofman (słabo czytelne pod ramą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, tektura;
24,7 x 30,4 cm;
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, tektura;
24,7 x 30,4 cm;
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, tektura, 24,5 x 29,5 cm;
sygn. i opis na odwrocie:
Vlast. Hofman/ 1936/ Z ...
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, tektura,
25,4 x 30 cm;
sygn. l. d.: V Hofman
na odwrocie odreczny napis: Vlast. Hofman/ 1936
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
Maternité aux papillons (1911)
Olej na płótnie
Syg. i datowany p.g.
60 x 60 cm
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, tektura, 25 x 30 cm;
sygn. p. d.: V Hofman;
opiasny na odwrocie: 1936 / Vlasti Hofman / 1936
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, tektura
42 x 65 cm
sygn. p.d.: Wlastimil Hofman
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
HOFMAN Vlastislav (1884-1964)
olej, płótno (wzmocnione pasami), 63,3 x 101
sygnowany u dołu po prawej: "Wlastimil Hofman"