OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
z cyklu Moja Wolność VIII, 2009
akryl, olej na płótnie, 70x140 cm,
opisany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
akryl na płótnie
40 x 40 cm
sygn. na odwrocie A Opala
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
akryl na płótnie
70 x 100 cm
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
akryl na płótnie 50 x 50 cm
opisany na odwrociu
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
technika mieszana, olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
Akryl, płótno;
40x30 cm
Sygn.na odwrocie: 2011/ A.Opala
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
olej, płótno,
100x70 cm,
sygn. na odwrociu
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
Olej, płótno, sygn., 40x30 cm
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. i dat. l.d.: A Opala 2006
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn.: l.d. A Opala 2006
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p.d.: A.Opala 2006
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn.: l.d. A Opala 2006
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
akryl, olej, płyta, 76x76 cm
praca jest oprawiona
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
KOMPOZYCJA Z RYBKAMI I PTAKIEM, ok. 2004
olej, plótno, technika mieszana,
116 x 61 cm
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: A.Opala/2003
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
olej, akryl, płótno,
100 x 70 cm;
OPALA Agnieszka (ur. 1968r.)
akryl, olej, płótno, 73 x 100 cm; sygn. i dat. l. d.: A. Opala 2000