BOBA Aleksander (1899-1944)
olej, tektura; 64 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Aleksander Boba/ 1937
na odwrocie nalepka z TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH w Krakowie z numerem 1603/53
z autorem, tytułem: Martwa natura, datą: 1937 oraz technika wykonania.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOBA Aleksander (1899-1944)
olej, tektura, 34,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: Aleksander Boba / 1936.
BOBA Aleksander (1899-1944)
olej, tektura, 34,5 x 43 cm;
BOBA Aleksander (1899-1944)
olej, tektura,
34,5 x 43 cm;
BOBA Aleksander (1899-1944)
sygn.dat.p.d., olej, tektura, 34x28
BOBA Aleksander (1899-1944)
1935 r.
Olej na tekturze 31 x 43 cm
Sygnowany l.d. - "Aleksander Boba / 1935"
BOBA Aleksander (1899-1944)
olej, tektura,
24 x 33 cm;
sygn. p.d.: Al. Boba
BOBA Aleksander (1899-1944)
Olej, tektura;
51 x 69 cm
Sygnowany p. d.: Aleksander Boba | 1937
Na odwrociu l. g. nalepka: 42526 AUTOR Boba Aleks. 42526 | TYTUŁ Fragm. Sukiennic WYKONANIE ol | CENA 1250 WŁASNOŚĆ... DATA..., l. śr. nalepka: TOWARZYSTWO RZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE | R. 1938 SALON 1938 NR 768|22 | AUTOR Boba Aleksander | ADRES Kraków | DZIEŁO Fragment Sukiennic | WYKONANIE olejny CENA... p. g. nalepka: 1937 r. | AUTOR Aleksander Boba | TYTUŁ DZIEŁA Fragment Sukiennic nocą | RODZAJ DZIEŁA olejny CENA 1250 | PODPIS Aleksander Boba
BOBA Aleksander (1899-1944)
BOBA Aleksander (1899-1944)
sygnowany, datowany l.d.
olej, płótno/tektura
66x46.5
BOBA Aleksander (1899-1944)
Olej, tektura 26,8 x 47,2 cm
Sygn. po prawej u dołu biało-zielonym olejem: Aleksand Boba | 1931
BOBA Aleksander (1899-1944)
olej, tektura, 63,5 x 52 cm;
sygn. p.d.- Aleksander Boba / 1937