CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 95,5 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'ROMAN CIEŚLEWICZ.'
Teatr Nowy, Warszawa, Johann Wolfgang Goethe, reż. Bohdan Cybulski
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 97 x 67 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'CIEŚLEWICZ 67'
Teatr Narodowy, Warszawa, Adam Mickiewicz, reż. Kazimierz Dejmek
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 97 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'R. CIEŚLEWICZ.74.'
Teatr Powszechny, Warszawa, Stanisława Przybyszewska, reż. Andrzej Wajda
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Jan Maciej Karol Wścieklica, 1979 r.
offset/papier, 96,5 x 66 cm
sygnowany w druku p.d.: 'Roman Cieślewicz'
Teatr Narodowy, Warszawa, Teatr Mały, Stanisław Ignacy Witkiewicz, reż. Zdzisław Wardejn
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Teatr Współczesny we Wrocławiu zaprasza, 1975 r.
offset/papier, 96 x 67 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'R. CIEŚLEWICZ.75.'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
kolaż, papier
39 x 28 cm
sygn. oł. na podkładzie l.d.: „NATURE MORTE DECOUSSUE“, p.: R. Cieślewicz. 1982.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
serigrafia/papier, 99 x 69 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Roman Cieślewicz 27.06.1994' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'E.A.'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Litographie rouge (Kamikaze)''
litografia barwna/papier, 99 x 69 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'R. Cieślewicz 1/75'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
serigrafia barwna/papier, 60 x 42 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'R. Cieślewicz 84.' oraz opisany ołówkiem l.d.: '101/150'
70 x 49 cm (w świetle oprawy)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat Amnesty International, 1975
offset/papier, 83 x 60 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat Amnesty International, 1975 r.
offset/papier, 83 x 60 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem l.d.: '14/100 R. Cieślewicz', sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'CIESLEWICZ 75'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 80,5 x 53,5 cm (w świetle passe-partout)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
druk, kolaż/papier, 27,5 x 15 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu na passe-partout: '"BELLISSIMA" ROMAN CIEŚLEWICZ 1987 | [dedykacja] | - ROMAN CIEŚLEWICZ | 6.05.1987.'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset, papier, wym. arkusza 82 × 55 cm
sygn. i dat. w obrębie komp.: CIEŚLEWICZ 64
opis. wzdłuż prawej krawędzi: „OPUS”
AFFICHE - 4/68 - By Georges FALL,
Editeur, Paris - 1968 - Imp. SERG, Paris
na odwrocie napis ołówkiem: 974. Collection
Jeanine e
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
sitodruk/papier, 54 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'R.CIEŚLEWICZ', opisany l.d.: '1/100'
Projekt dla magazynu "Look"
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat filmowy Rozstanie, 1961
offset/papier, 82,5 x 58,5 cm
sygn. l.d.: R.Cieślewicz 61.
stan zachowania: bdb
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
serigrafia, papier, 83 x 58 cm w świetle oprawy
dedykacja ołówkiem l. d.: POUR RAOUL JEAN MOULIN [?] AVEC MES REMERCIEMENTS "GRANDIOSE"/ROMAN CIEŚLEWICZ 26/12/1992.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset, papier, 53,5 x 39 cm w świetle oprawy
sygn. ołówkiem p. d.: R. CIEŚLEWICZ, opis. l. d.: MONA TSE TUNG/PHOTOMONTAGE/1976., poniżej dedykacja: POUR Madame Marie Françoise ROUCAYROL/avec sourire en 1980/-R. CIEŚLEWICZ 24.12.79.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat, IGOR STRAWIŃSKI, OEDIPUS REX, 1961
Teatr Wielki, Warszawa
Druk, papier; 98 x 67,5 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat, KAROL SZYMANOWSKI, HARNASIE, 1966
Teatr Wielki, Warszawa
Druk papier; 96,5 x 67 cm