ULATOWSKI Tadeusz (ur. 1913)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ULATOWSKI Tadeusz (ur. 1913)
akwarela, gwasz, papier; 13 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: ULATOWSKI
ULATOWSKI Tadeusz (ur. 1913)
olej, płótno,
66 x 85 cm
sygnowany l.d.: ULATOWSKI | 98
na odwrocie, na płótnie: ULATOWSKI. | TEL 42 50 01; oraz w narożniku: 85 x 65
ULATOWSKI Tadeusz (ur. 1913)
olej, płótno,
33.5 x 46.5 cm
sygnowany p.d.: ULATOWSKI
ULATOWSKI Tadeusz (ur. 1913)
olej, płótno,
81.5 x 100 cm
sygnowany l.d.: ULATOWSKI 98, na odwr. l.g. pionowo: ULATOWSKI