PATRYARCHA-SZEJA Anna (ur. 1950)
olej, płótno,
64 x 64 cm
sygnowany p.d. : A. Patryarcha
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 98 x 48 cm
sygn. l.d.: "A. Patryarcha 1999 r"
olej na płótnie, 65 x 60 cm
sygn. l.d.: "A.Patryarcha"
olej na płótnie, 35 x 30 cm
sygn. p.d.: "A.Patryarcha"
olej, płótno,
130 x 55.5 cm
sygnowany p.d.: A. Patryarcha
olej, płótno,
65 x 60 cm
sygnowany l.d.: A Patryarcha