SAWICKA Jadwiga (ur. 1959, Przemyśl)
akryl, papier, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 120 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JADWIGA SAWICKA 1999'
tusz lawowany, tempera, karton; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: SAWICKA;
stan zachowania: ślady po zagięciach kartonu.
Czyli płacz jest zbawienny dla ciała..., 1996 r.
olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘JADWIGA | SAWICKA | 1996’
akryl na sklejce
DOBRE serce, SŁABA wola, 2016 r.
akryl, olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu każdej części
Zestaw młodzieżowy - z cyklu: Ubrania, 2004/2005
fotografia barwna, papier, pianka;135 x 88,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie, tu też pieczątka Galerii Atlas Sztuki;
egzemplarz autorski, nakład: 2/3.
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. SAWICKA 2004'
olej/płótno, 40 x 60 cm (x2)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JADWIGA SAWICKA | 2014' (x2)
druk/papier, 46,5 x 63,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Sawicka 2002'
olej na płótnie, 135 x 97 cm, sygn. na odwrociu, lewy górny róg: 'J SAWICKA 96’
Zwycięstwo intelektu, zwycięstwo chaosu, 2018
ceramika szlachetna, szkliwo przezroczyste, kalkomania, unikat
wys. 78 cm, średnica 25 cm,
sygn. u dołu: OKO / Malwina Konopacka / 2018 / Teresa / No 10 / Jadwiga Sawicka
SPRAGNIENI PIĘKNA 2018 / MNW / Przyjaciele
Nie pytając nikogo o zdanie..., 1996 r.
olej/płótno, 130 x 97 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. SAWICKA '96' oraz stempel wywozowy
Biała sukienka z bolerkiem, 2003 r.
C-Print/papier fotograficzny, pianka, 134 x 92 cm
opisany na odwrociu: 'Jadwiga Sawicka | 2003 2/3'
ed. 2/3
With dress with a bolero jacket, 2003
C-Print on photographic paper, ed. 2/3, 134 x 92 cm
described on the reverse: 'Jadwiga Sawicka | 2003 2/3'
olej, akryl, płótno; 60 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "JADWIGA SAWICKA | 2008"
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Warszawa
- Jadwiga Sawicka. Miła i dobra, Galeria EGO, Poznań, 2008.
Swoje kształty zawdzięcza między innymi diecie..., 1996 r.
olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JADWIGA | SAWICKA | 1996'
akryl/papier, 29 x 42 cm
Technika: akryl, kolaż, papier,
Data powstania: 2016
Wymiary: 34,5 x 50 cm
olej, płótno, 130 x 96,5 cm
sygn. na odwrocie: J. SAWICKA ‘96
REPRODUKOWANY:
Nowe obrazy. Kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków, Galeria Fibak, Warszawa, 2010, s. 194.