SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
Autoportret Multiplikacja 2003
Olej, płyta MDF;
15 x 150 cm
Sygn. na odwrocie: 150 x 15 cm Adam Sokołowski/ Autoportret - Multiplikacja 2003 1/3
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
Olej, płótno;
80x40 cm
Sygn.na odwrocie: Adam Sokołowski/ bez tytułu, 2010/ olej na płótnie
SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
olej, płótno,
2x40x50,
sygn. na odwrociu
SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
Autoportret-Multiplikacja, 2005
olej, płótno;
200 x 300 cm (dyptyk: 200 x 150)
sygn. P.d. AS/ 05
SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
olej na płótnie, 200 x 35 cm
SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
olej, płyta MDF,
99,5 x 99,5 cm
SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
SOKOŁOWSKI Adam (ur. 1973)
olej, płyta MDF,
wymiary: 100 x 450 cm