MIAZEK Ewa
The structure in blue inside, 2004
olej, płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2004, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2004 OIL ON CANVAS 100x120 cm TITLE: THE STRUCTURE IN BLUE INSIDE
cena wywoławcza: Wykup abonament
MIAZEK Ewa
Widok ze szkotowskiego wzgórza, 2012
olej, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: EWA MIAZEK, opisany na odwrocie
MIAZEK Ewa
akryl, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2014., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK "POMPEI II" 2015 ACRYLIC 80x100 cm
MIAZEK Ewa
olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2013., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK ŁÓDŹ 80x100 cm.
MIAZEK Ewa
olej, płótno, 40.00 x 50.00 cm
opisany na odwrocie: EWA MIAZEK PORT 9 2018. OIL 40x50 cm.
MIAZEK Ewa
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: E. MIAZEK, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK DROGA DO PASŁĘKA 2017 80x100 CM. OLEJ
MIAZEK Ewa
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: EWA MIAZEK TBILISI BALKONY 2016. 100x100 CM. OLEJ
MIAZEK Ewa
akryl, płótno, 40x50cm
sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2016.
opisany na odwrocie: EWA MIAZEK IFIGENIA W AULIDZIE (Z TĘCZĄ) 2016 AKRYL 40X50cm.
MIAZEK Ewa
Ulica nad morzem w Westcliff on The Sea, 2003
akryl, płótno, 24x18 cm
Sygn.. p.d. 2003 E. MIAZEK, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK ACRYLIC 2003 WECTCLIFF ON-SEA II
MIAZEK Ewa
akryl, płótno, 81x100 cm
MIAZEK Ewa
akryl, płótno, 81x100 cm
MIAZEK Ewa
akryl, płótno, 81x100 cm
MIAZEK Ewa
akryl, płótno, 81x100 cm
MIAZEK Ewa
akryl, płótno, 81x100 cm
MIAZEK Ewa
Kleszczówek. Pejzaż syntetyczny
olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Ewa Miazek 2009,
opisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2009 KLESZCZÓWEK "Pejzaż syntetyczny" OLEJ, 70x100 oraz na blejtramie: X MIĘDZYNARODOWY PLENER MALARSKI U ŹRÓDŁA KLESZCZÓWEK 2009
MIAZEK Ewa
olej, akryl, płótno, 100x150 cm
sygn. p.d. Ewa Miazek, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK/PASAŻEROWIE 2014 OLEJ/AKRYL/ 100X150 CM
MIAZEK Ewa
olej, akryl na płótnie, 42 x 45 cm;
na odwrocie: Ewa Miazek
MIAZEK Ewa
olej, akryl na płótnie,
42 x 45 cm;
na odwrocie: Ewa Miazek
MIAZEK Ewa
olej na płótnie,
24x18 cm,
sygn.