KAPŁAN Małgorzata
olej, akryl, papier, 43 x 60 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAPŁAN Małgorzata
KAPŁAN Małgorzata
akryl, płótno, 18 x 13 cm,
sygn. na odwrocie
KAPŁAN Małgorzata
KAPŁAN Małgorzata
akryl, olej, płótno, 30 x 80 cm,
sygn. l.d.: Kapłan oraz na odwrocie: MAŁGORZATA KAPŁAN "ULE" Drzeczkowo 2013
KAPŁAN Małgorzata
akryl, olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. l.d.: monogram wiązany Kapłan oraz na odwrocie
KAPŁAN Małgorzata
akryl, olej, płótno, 50 x 80 cm,
sygn. l.d.: monogram wiązany Kapłan 2009 oraz na odwrocie
KAPŁAN Małgorzata
akryl, olej, płótno, 70 x 100 cm
KAPŁAN Małgorzata
akryl, płótno, 54 x 75 cm, sygn. p.d.: monogram wiązany Kapłan 2011 oraz na odwrocie
KAPŁAN Małgorzata
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.:KapŁan w kwadracie
KAPŁAN Małgorzata
olej, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. p.d: KapŁan 2011
KAPŁAN Małgorzata
olej, płótno, 46 x 62 cm,
sygn. p.d.: KapŁan 2009
KAPŁAN Małgorzata
akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: KapŁan 2007 (w kwadracie)
Na odwrocie naklejka z konkursu ZPAP (okręg Warszawa) na obraz i rzeźbę sezonu edycja zima 2007 r. Obraz zajął IV miejsce.
KAPŁAN Małgorzata
olej, akryl, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d. monogramem autorskim: KAPŁAN / 09 i opisany na odwrocie
KAPŁAN Małgorzata
akryl, płótno, 60 x 73 cm,
sygn. p. d.: monogramem autorskim Kapłan 2011
KAPŁAN Małgorzata
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l. d.: monogramem autorskim Kapłan 2011
KAPŁAN Małgorzata
Arkadia, z cyklu Wielkie nieba, 2010
olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: Kaplan w kwadracie
KAPŁAN Małgorzata
akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. l.d.: KapŁan w kwadracie
KAPŁAN Małgorzata
olej, płótno, 51 x 40 cm,
sygn. l.d.: Kapłan w kwadracie
KAPŁAN Małgorzata
olej, płotno, 51 x 40 cm;
sygn. p.d.: KapŁan (monogram wiązany)