IWANEK Włodzimierz
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWANEK Włodzimierz
Martwa natura z kokosem i muszlą, 2006
olej, płótno
40 x 50 cm
IWANEK Włodzimierz
IWANEK Włodzimierz
IWANEK Włodzimierz
Martwa natura z rondelkiem i czajnikiem
olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. l.d.: Iwanek;
datowany i opisany na odwrocie:
W. IWANEK / M. natura Z RONDELKIEM I CZAJNIKIEM / olej, płótno / 65 x 54 / 2003