BIENIEK Krystyna
akwarela, gwasz
40 x 30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIENIEK Krystyna
drzeworyt
29,5 x 20 cm
BIENIEK Krystyna
linoryt 6/10,
40x55 cm,
BIENIEK Krystyna
BIENIEK Krystyna
akwaforta i gwasz
29x39 cm
2003 r.
BIENIEK Krystyna
linoryt, 61,5 x 27 cm, 1979r.
BIENIEK Krystyna
linoryt, wym. 52,5 x 26 cm; w św. p.-p.;
CENA ZA SZTUKĘ: 100 ZŁ
BIENIEK Krystyna
linoryt/papier
50 x 30,5 cm
sygnowany: ołówkiem l. d. oraz tytuł autorski
BIENIEK Krystyna