DĘBSKI Tadeusz (ur. 1950, Warszawa)
akryl/płótno, 69,5 x 114 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Dębski 97.'
cena wywoławcza: Wykup abonament