HYŻY Zygmunt (1911-1983)
olej/płótno, 54 x 65,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Z. HYŻY 72 r.'
na odwrociu naklejka z opisem pracy: 'Zygmunt Hyży | - 1972 (?) | art. - malarz | professor Wyższej | Szkoły Sztuk | Plastycznych w Łodzi | "KRAJOBRAZ | Z RZECZKĄ" | OLEJ, 54 x 65 | 1972'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HYŻY Zygmunt (1911-1983)
HYŻY Zygmunt (1911-1983)
Olej, płótno;
54 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. HYŻY 72 r.
HYŻY Zygmunt (1911-1983)
Olej, płótno; 54 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. HYŻY 72 r.
HYŻY Zygmunt (1911-1983)
HYŻY Zygmunt (1911-1983)
olej, płótno,
53 x 35 cm
sygn. l.d.: z. Hyży ...78
HYŻY Zygmunt (1911-1983)
Olej, płótno; 100 x 91,5 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: Z. HYŻY 70 R.
Zygmunt Hyży był członkiem ZPAP. Uczestniczył w Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w 1962 i 1968, oraz w Wystawie Malarstwa w Muzeum Narodowym w Warszawie w 1961. Miał także indywidualną wystawę w TPSP w Łodzi.
HYŻY Zygmunt (1911-1983)
sygn. dat. p.d.
olej płyta
51x68