CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej, płótno; 80 x 100 cm;
opisany na odwrocie: ZBIGNIEW CEBULA / 2002 OLEJ 80 X 100 / "JABŁKA".
cena wywoławcza: Wykup abonament
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej, płótno; 80 x 80 cm,
sygn. p. d.: Z. CEBULA;
na odwrocie opis autorski: ZBIGNIEW CEBULA / "PŁASKOWYŻ II"-1994/95 / olej, płótno 80 x 80 cm.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Z. CEBULA', opisany na odwrociu: 'ZBIGNIEW CEBULA | OLEJ 160 x 120 | "EWA" | 2000r.'
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej na płótnie, 57 x 42, sygn.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany l.d.: `Z.CEBULA`
opisany i datowany na odwrociu: `ZBIGNIEW | CEBULA | "CHÓR II" | 150 x 110 olej | 2000 r.`
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Światło i krew w labiryncie XI, 2012
olej, płótno; 93 x 74 cm;
sygn. p. d.: Z. CEBULA;
na odwrocie napis autorski: ZBIGNIEW CEBULA / ol 2012 / "ŚWIATŁO I KREW / W LABIRYNCIE XI"/ 93 x 74 cm
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno, 55 x 46 cm, sygn.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
HANDAKOS - WSPOMNIENIE V, 2012
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z. CEBULA; na odwrocie opis autorski:
50 x 50 / CEBULA / HANDAKOS - / WSPOMNIENIE V / ol. 2012
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno, 150 x 140 cm
sygnowany śr.l.: `Z.CEBULA`
opisany i datowany na odwrociu: `ZBIGNIEW | CEBULA | olej 1998 | "ULICE" | 150 x 140`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno,
30 x 30 cm,
sygn.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Soczewkowanie błogosławieństw i inne prośby XIV, 2011
Olej, płótno;
wym.: 75 x 67 cm;
sygn. p.d.:
Z. Cebula; dat. i opis autorski na odwrocie.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Technika mieszana, olej, płótno;
wym.: 120 x 135 cm;
sygn. l.d.: Z. Cebula.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Zagrody w Starym Bublu II, 2008
Olej, płótno;
wym.: 50 x 65 cm;
sygn., na odwrocie opis.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno,
65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Z. CEBULA`
opisany na odwrociu: `ZBIGNIEW CEBULA | olej 2006 | "PIGMENTY" | 65 x 92`
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Olej, płótno;
wym.: 100 x 180 cm;
sygn. l.d.: Z. Cebula; na odwrocie opis autorski.
Lit.: Katalog wystawy Zbigniew Cebula. Opowieści, Kraków 2009, poz. w kat. 8.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Z labiryntu w labirynt - Lustro, 2008-2009
Olej, płótno; wym.: 150 x 160 cm; sygn. i opisany na odwrocie. Lit.: Katalog Zbigniew Cebula. Opowieści, Kraków 2009.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej, płótno, 66 x 81 cm; sygn. p.d.: Z.CEBULA, opisany na odwrocie: ZBIGNIEW CEBULA / olej 66 x 81 / "ZIELONE OWOCE" / 2002/2003
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno, 26 x 35 cm, sygn.