KAPUSTA-KOZERA Elżbieta (ur.1976 r., Katowice)
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Elżbieta Kozera | "Biedronka-noc" | tempera 2005`
akryl/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany p.d.: 'KAPUSTA'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "HAŁDA" ELŻBIETA KAPUSTA 2004' oraz nalepka z danymi pracy
tempera/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `KAPUSTA | KOZERA`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ELŻBIETA KOZERA "DOM 3" TEMPERA 2005 | p. Kozera 100 x 70` oraz stempel konserwatorski
tempera/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu
tempera/płótno,
50 x 70 cm
sygnowany i datowanyna odwrociu `Elżbieta Kozera "Gawrony 1" tempera 2005`
olej/płótno,
30 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `E. KAPUSTA "MGŁA" 2004`
Tempera, płótno;
wym.: 70 x 50 cm;
sygn. na odwrocie; praca wystawiana.
tempera/płótno,
70 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie
Maluch - Kilińskiego 2, 2004 r.
tempera, olej/płótno,
30 x 40 cm
sygn. p.d.: `KAPUSTA`
olej, płótno,
50 x 60 cm
Na odwrocie na płótnie pozioma pieczątka Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Katowicach; na blejtramie napis: "REAL -AMS" E.KAPUSTA 2004/05
tempera, płótno, wym.: 50 x 60 cm, sygn. na blejtramie.
olej na płótnie,
90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie.
olej, płótno,
115 x 100 cm
olej na płótnie, wym.:140 x 120 cm,
sygn. l.d.: Kapusta
olej na płótnie,
wymiary: 130 x 100cm,
sygn. p.d.