BRUNSZ Artur (ur.1929r.)
olej/płótno, 55 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1984 | obraz 1 wrzesień | ARTUR BRUNSZ | 55 x 46' oraz '1984 | obraz 2 wrzesień | ARTUR BRUNSZ | 55 x 46'
na odwrociu nalepka z Galerii w Pasażu we Wrocławiu
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRUNSZ Artur (ur.1929r.)
litografia barwna, papier naklejony na karton;
18 x 16 cm (wymiar arkusza); 22,7 x 22,5 cm (wymiar kartonu);
sygn., dat. i opisana u dołu (ołówkiem): 1963, A Brunsz
BRUNSZ Artur (ur.1929r.)
collage, olej, sznurek/płótno, 85,5 x 56 cm
opisany na odwrociu: BRUNSZ / Artur / XI-1966 / 85x56
BRUNSZ Artur (ur.1929r.)
collage, olej, sznurek, płótno;
85 x 56 cm;
sygn. na odwrocie: BRUNSZ / ARTUR/ XI - 1966/ 85 x 56
BRUNSZ Artur (ur.1929r.)
kolaż, olej, sznurek, płótno, 85 x 56 cm,
opisany na odwrocie: BRUNSZ / ARTUR/ XI - 1966
BRUNSZ Artur (ur.1929r.)
collage, olej, sznurek/płótno,
85 x 56 cm
opisany na odwrocie: `BRUNSZ / Artur / XI-1966 / 85x56`
BRUNSZ Artur (ur.1929r.)
sygn. dat. na odwrociu
technika własna
100x61