PELLO Ewa (ur. 1964)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel
50 x 65 cm
sygn.
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel, papier,
50 x 65 cm;
sygn.p.d.: EWA/PELLO `96
PELLO Ewa (ur. 1964)
Martwa natura z czajnikiem i jabłkami
pastel, papier, 47 x 57,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: Ewa Pello
PELLO Ewa (ur. 1964)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
28x20 (w świetle passe-partout )
PELLO Ewa (ur. 1964)
sygn. l.g.
olej, pilśnia
29.7x23.7
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel, 66 x 47 cm, sygn.
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel,
57,5 x 50 cm,
sygn.
PELLO Ewa (ur. 1964)
Martwa natura z czajnikiem i jabłkami, 1
pastel, papier,
46,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Ewa Pello 99 (wzdłuż krawędzi pionowej)
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel, 65 x 75 cm, sygn.
PELLO Ewa (ur. 1964)
olej /płótno,
92 x 65 cm,
sygn.
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel, papier, 46 x 62,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Ewa Pello 93
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel, papier, 45 x 64 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: Ewa Pello 95