GŁĘBOCKI Adrian (1833 Panki - 1905 Warszawa)
Olej, papier; 48 x 35 cm
Sygnowany l.d.: Żebrak w Częstochowie | mal z nat. 867 | AGłębocki
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
31.5 x 39.5 cm
sygnowany na odwrocie u dołu: malował A. Głębocki; wyżej autorski napis: Projekt na tryptyk | do obrazu Niebo
Święty Łukasz malujący Matkę Boską autoportret (?)
olej, papier,
29 x 20,5 cm;
sygn. p.d.: A.G.; l. d.: namalowany krzyż
olej, płótno, 57 x 73 cm;
sygn. p.d.- A Głębocki. / Kraków.
Na odwrocie stempel magazynu Drobnera w Krakowie.