CIEMNIEWSKI Adam Kazimierz (1866-1915)
Olej, płótno; 83 x 134 cm
Sygnowany p.d.: A.K.Ciemniewski
Obraz wystawiany i reprodukowany: Wojciech Gerson i Jego uczniowie, Warszawa, Zachęta, 1931; Polska i jej lud w malarstwie XIX/XX wieku, Warszawa, Zachęta, 1934; Adam Kazimierz Feliks Ciemniewski. Wystawa monograficzna, Ciechanów, Muzeum Okręgowe, 1997
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
53x88.5
Olej, płótno; 115 x 87 cm
Sygnowany śr.d.: A.K. Ciemniewski. 94
olej, płótno, 84,5 x 113,5 cm;
sygn. l. d.: A.K. Ciemniewski 95