BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)
Olej, płótno, 32,5 x 41 cm,
sygn. p.d.: F Brzozowski, 1871 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)
olej/płótno (dublowane), 17 x 25 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'F. Brzozowski | 1860 r.'
BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)
olej, deska, wym. 12x18 cm, opisany na odwrociu: Z natury Gołaszew pod Warszawą Mal.Feliks Brzozowski 1889 (Widok w stronę Moszny)
BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)
olej, płótno; 17 x 25 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: F. Brzozowski | 1860 r.
BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)
olej, płótno, 34 x 43 cm;
sygn. p. d.: F. Brzozowski 1871
BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)
olej, płótno; 34 x 43 cm;
BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)
Pejzaż letni z okolic Gołaszewa, 1889
olej, dykta,
12 x 18.5 cm
sygnowany p.d.: F Brzozowski
Na odwrocie autorski napis farbą: Z natury Gołaszew pod Warszawą | mal: Feliks Brzozow-ski 1889. | (Widok w stronę Moszny)