DUNIKOWSKI-DUNIKO Wincenty (ur. 1947r.)
rysunek, tłusta pastela
26 cm x 21,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Łagodna powierzchnia do gry, 1978
grafika, sitodruk
61 cm x 48,5 cm
akwaforta, papier, 48 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: W Duniko 74 (ołówkiem); nr odbitki 24/50 (ołówkiem);
akwaforta, papier, 25 x 40 cm (wymiar odbitki), 36 x 53 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: W Dunik 74 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 57/70 ? (ołówkiem);
Za wolność waszą i naszą, 1989
fotografia barwna/papier,
29 x 39 cm (w świetle passe-partout),
sygnowana, datowana i opisana u dołu: "Za Wolność Waszą i Naszą" 11/50. WDuniko 89,
z prywatnej kolekcji, Kraków
Za wolność Waszą i Naszą, 1989/2008
fotografia barwna, wydruk pigmentowy, papier Ilford, 42,5 x 60 cm; sygn., dat., opisana u dołu ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 6/25, life-time print
akwaforta, papier,
25 x 40 cm (odbitka); 35,5 x 53 cm (arkusz);
sygn. i dat. p.d.: W. Duniko 74
akwaforta, papier,
25 x 40 cm (odbitka),
35,5 x 53 cm (arkusz);
sygn. i dat. p.d.: W. Duniko 74; nr l.d.: 5/50
akwaforta, technika mieszana, papier, 47,5 x 60 cm;
sygn. i dat. p.d: WDuniko 74; nr l.d.: 15/60 (?)
olej, akryl, płótno, 41 x 33 cm
(trzy prace tworzące tryptyk);
sygn. i dat. p.d.: Duniko 01; sygn. również na odwrocie, na płótnie
Za wolność Waszą i Naszą, 1989
fotografia barwna, papier
11/50, 29 x 39 (w świetle passe-partout)
syg. dół długopisem: " Za wolność Waszą i Naszą, Dunikowski `89"
CYKL: Moment Art. Wspólny druk oddechem,1980 cz.II
fotografia cz-b
27 x 34cm / 2 sztuki; 27 x 68 cm
CYKL: Moment Art. Wspólny druk oddechem,1980 cz.I
fotografia cz-b
akryl, olej, płótno, deska
190 x 147 cm