KARAPUDA Arkadiusz (ur. 1981, Żyrardów)
węgiel na papierze, 25 x 64 cm
sygnowany p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zachód słońca w hotelu Admiral, 2013,
olej, pasta woskowa, płótno, 95 x 81 cm
technika mieszana,
91 x 142 cm,
sygn.
olej, pasta woskowa, płótno, 24x30 cm
technika własna/papier
91 x 116 cm
sygn.
akryl, ołówek/papier,
115 x 90 cm,
sygn.
Technika mieszana, papier;
116x94 cm
Niesygnowany
Bez tytułu, z cyklu Azyle, 2009
olej, pasta woskowa, płótno,
24x30 cm