DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, e/a, 60 x 45,5 cm, sygn
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, e/a, 54 x 52 cm, sygn.
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa na papierze, 30 x 27 cm
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, e/a, 60 x 57,5 cm, sygn.
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa
32,5 x 37 cm
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa
31,5 x 32,5 cm
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, e/a, 61 x 54,5 cm, sygn.
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, e/a, 61 x 45 cm sygn.
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, e/a, 61 x 48,5 cm, sygn.
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, papier, 33x29 cm pole zadruku, 35x31 cm, arkusz, egz. autorski
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, 33,5 x 22,5 cm, ea,
sygn. i opisany na dole
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, papier, 32 x 33 cm,
opisany u dołu Grafika Komp. EA "Rodzinka: Jakub Dominik
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa, e/a,
61 x 42 cm,
sygn.
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa/papier, 37x29 cm, egz. autorski
sygn. i opisany na licu /graf. komp E/A "Trio" Jakub Dominik/
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa e/a
42 x 31 cm
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
grafika komputerowa e/a
32,5 x 37 cm
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
olej, płótno,
37 x 45 cm;
sygn. l.d.: Dominik