BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany); data p. g.: 2004;
na odwrocie opis autorski: (...) BETTINA BEREŚ / KRAKÓW / (...) / „DWA TERMOSY” 2004.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno; 50 x 60 cm;
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: BB 15 (monogram wiązany).
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej na płótnie, 60 x 50 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno; 90 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: BB 04 (inicjał wiązany, ryte końcówką pędzla);
na odwrocie opisany: BETTINA BEREŚ / "BUTELKI" 2004 / KRAKÓW / ... - dalej zatarte (flamastrem).
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej na płótnie, 20 x 30 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygn.i dat. p.d.: BB 04
opisany na odwrociu: "Granatowy dzbanek" / 2004 / BETTINA BEREŚ
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
30x24 cm / olej na płótnie
Sygnowane w prawym dolnym rogu: BB16
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
24x30 cm / olej na płótnie
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
60x50 cm / olej na płótnie
Sygnowane w prawym dolnym rogu: BB11
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 130x100 cm
opisany na odwrocie: BETTINA BEREŚ "MIARA" 06
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'BB [monogram wiązany] 01'
opisany na odwrociu: 'BETINA BEREŚ | "TERMOS" 2001'
- Bettina Bereś. Artykuły pierwszej potrzeby, Galeria Bielska BWA, 16.01-15.02.2003
- Bettina Bereś. Artykuły pierwszej potrzeby, katalog wystawy w Galerii Bielskiej BWA, 16.01-15.02.2003, Bielsko-Biała 2003, il. s. nlb
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 60,5 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘BB 98’, opisany na odwrociu: 'BETTINA BEREŚ | "MAŁY PIECYK" | 1998 | ul. Gnieźnieńska 15 | 31 - 317 Kraków'
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 60,5 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `BB 98`
na odwrociu opisany: `BETTINA BEREŚ | "MAŁY PIECYK" | 1998 | ul. Gnieźnieńska 15 | 31 - 317 Kraków`
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Śniadanie jest jak kazanie, 2010 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, wym. 60x50 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Solniczka, pieprzniczka, 2011 r.
olej/ płótno, 20 x 20 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno;
30 x 30 cm;
sygn. p. d.: BB 11.
Na odwrocie napis autorski: Bettina BEREŚ/ "AMERICAN KETTLE (MAŁY)" / ol/pł/ 2011