GAUDEZ Etienne Adrien (1845 - 1902)
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz,
wysokość: 43 cm
sygnowany: A GAUDEZ.
brąz patynowany
wys. 28 cm;
sygn. na podstawie A. GAUDEZ
brąz patynowany, wys.: 62 cm;
opisany na podstawie: A. GAUDEZ LULLI ENFANT; Houdebine Bier Paris 48103 oraz nr 43
Brąz patynowany; wys. 40 cm
Sygnowany: A. GAUDEZ
Na podstawie plakieta z napisem: FAUCHEUR | Par A. Gaudez, Hors Concours Salon de 1899
Orfeusz (Orfeusz i Cerber), 4 ćw. XIX w.
brąz patynowany,
wysokość: 76 cm
sygnowany A. Gaudez
ZWYCIĘZCA, zapewne lata 80. XIX w.
brąz patynowany,
wysokość: 48 cm
sygn. na cokole A. GAUDEZ
na kartuszu grawerowany napis: VAINQUEUR | PAR A. GAUDEZ | HORS CONCOURS
brąz,
wysokość: 80 cm
sygnowany na podstawie: A. GAUDEZ
Joanna D`Arc prowadząca do ataku
brąz, patyna ciemnobrązowa,
wys. 49 cm
sygn. na podstawie: A. GAUDEZ
brąz patynowany, wys. 40 cm; sygn. na podstawie: A. GAUDEZ. Na szyldzie umieszczonym
na podstawie napisy: VAINQUEUR / par A. GAUDEZ / HORS CONCOURS