KĘPKA Małgorzata (Magritta) (ur. 1952r.)
pastel, 30 x 40 cm, 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel na papierze
40 x 30 cm
Dziewczę z lustereczkiem, 2004
pastel, papier
70 x 50 cm (format arkusza); sygn. i dat. p.d.: Magritta 2004, na odwrocie napisy autorskie
pastel, papier
95 x 65 cm (format arkusza); sygn. i dat. l.d.: Magritta 2005, na odwrocie napisy autorskie
pastel, papier, 85 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: Magritta / 2004,
napisy na odwrocie: MAŁGORZATA KĘPKA / MAGRITTA /
"KONIEC LATA" 2004 / 58 X 55 cm / pl./p.
Motyle zwabione odbiciem nieba w misce
Pastel, papier,
wym. 46,5 x 37,5 cm;
Sygn. p.d.- Magritta 2003
pastel, papier
68x49 (w świetle passe-partout )
sygnowany l.d.datowany nieczytelnie
pastel, papier, 60,5 x 46,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Magritta 2003
pastel, papier, 76 x 61 cm (w świetle ramy); sygn. i dat. l. d.: MKępka / 97
olej, płótno, 100 x 73,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Magritta 2001
Dama z kukułeczką pstrą 2002
pastel, papier, 50 x 35 cm; sygn. i dat. l. d.: Magritta/2002
pastel, papier, 80 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: Magritta 2002