TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 20 x 20 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMAN'S | BEZ TYTUŁU | (PREPAR) | 2013 | OLEJ'
cena wywoławcza: Wykup abonament
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
Mascot, Pierce Arrow, Rolls Royce, tryptyk, 2012-16 r.
olej/płótno, 92 x 73 cm (x3)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu każdej części: 'TOMAN'S | "MASCOT" | 2012/13 | olej/płótno | 73 x 92 cm; ''TOMAN'S | PIERCE ARROW | 2016 | OLEJ'; 'TOMAN'S | ROLLS ROYCE | 2016 | OLEJ'
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR TOMAN / BEZ TYTUŁU/2005/OLEJ NA PŁÓTNIE.
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Toman'S/"Bez tytułu"/2006/ olej/płótno /80x80 cm.
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno,
70 x 105 cm,
sygnowany na odwrocie: "TOMAN'S | "COLOR COPY PAINTING" | OIL | 2008 | 70 x 105 cm"
* Droit de suite
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 60 x 60 cm;
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR TOMAN/BEZ TYTUŁU/2005/OLEJ NA PŁÓTNIE.
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘TOMAN’S | „BEZ TYTUŁU” | 2015 | OLEJ’
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 100 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMAN'S/ "BEZ
TYTUŁU"/ 2004 / OLEJ, PŁ.TNO / 100 X 65.
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Toman's | "Bez tytułu" | 2003 | olej, płótno | 120 x 100 cm'
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
Bez tytułu z cyklu Osobliwości, 2015
olej, płótno, 116 x 89 cm
opisany na odwrocie: TOMAN’S BEZ TYTUŁU 2015 OLEJ 116x89 CM
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 106 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Toman’s | "Bez tytułu" | olej, płótno | 2003/4'
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMAN'S | "ELVIS" | 2006 | OLEJ/PŁÓTNO | 50 x 50 cm'
-"Las Vegas", wystawa indywidualna, Galeria Piekary, Poznań, 2006
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
bez tytułu z cyklu Kwadratura koła, 2014
olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: TOMAN’S BEZ TYTUŁU 2014 OLEJ/PŁÓTNO 80x80 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 100 x 65 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMAN'S | 2006 | BEZ TYTUŁU | OLEJ/PŁÓTNO | 80 x 80 CM'
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 90 x 90 cm
opisany na odwrocie: Toman`S/ Bez tytułu/ 2010/ olej
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMAN`S | "TRINITY" | OLEJ, PŁÓTNO | 2004 | 140 x 100`
- "17 mgnień wiosny", Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 12.04.-06.05.2007
- 17 mgnień wiosny, katalog wystawy, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot 2007, s. 70
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMAN` S | ``BEZ TYTUŁU`` | 2006 | OLEJ/PŁÓTNO | 80 x 80 CM`
- "Las Vegas", wystawa indywidualna, Galeria Piekary, Poznań, 23 maja - 9 czerwca 2006