KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej/płyta, 105 x 86 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej/płyta, 100 x 80 cm
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
technika własna
śr. 90 x 6 cm
Zegar XXIV był wystawiony przez dwa lata w kolekcji Muzeum Diecezjalnego w Pelplinie, gdzie prezentowany był obok jedynej w Polsce Biblii Gutenberga.
Seria "Memento" Jarosława Kukowskiego to czterowymiarowe instalacje artystyczne, będące połączeniem rzeźby, malarstwa i działających monumentalnych zegarów. Cykl ten jest rozwinięciem malarskiej serii "Freski" kontynuowanej przez artystę od lat 90-tych.
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
instalacja artystyczna
śred. 90 x 6 cm
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Martwa natura z winogronami, 2003
olej/płyta, 26 x 30 cm,
sygn. p.d.: Kukowski
Literatura: Katalog 85 aukcji DA Rempex, 25.03.2004 r., poz. 317
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
instalacja artystyczna
106 x 106 x 6 cm
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej na płycie
80 x 100 cm
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Trzy Gracje (Złota Seria), 2011
olej na płycie, 122x100 cm
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Obraz namalowany w pierwszą rocznicę tragedii smoleńskiej
olej na płycie, 100x122 cm
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej, płyta pilśniowa,
62,5 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. p.d.: J KUKOWSKI
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Martwa natura z pomidorami i czosnkiem
olej, płyta pilśniowa,
26 x 30 cm,
sygn. p.d.: KUKOWSKI
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej, płyta pilśniowa, 26 x 30 cm;
sygn. p.d.: J. KUKOWSKI
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej, płyta pilśniowa, 50 x 61 cm;
sygn. p.d.: KUKOWSKI
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Martwa natura z winogronami 2003
olej, płyta pilśniowa, 26 x 30 cm, sygn. p.d.: KUKOWSKI
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Olej, tektura, 23 x 28,5 cm; w św. ramy
Sygn. p.d.- Kukowski
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Martwa natura z jabłkiem i pomarańczą 2003
olej, płyta pilśniowa, 25 x 30,5 cm; sygn. p. d.: KUKOWSKI
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej, płyta pilśniowa, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: KUKOWSKI
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
olej, płyta pilśniowa, 79 x 98 cm; sygn. p. d.: Kukowski