HIRSCH Gotthard Christian (1889-1977)
gwasz, papier; 50 x 65,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Chr. Gotth. Hirsch A935.
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, papier; 50 x 65,5 cm;
Karkonosze - Śnieżka od strony czeskiej
gwasz/papier, 47 x 62 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Chr. Gotth. Hirsch'
gwasz/tektura, 49,5 x 63,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Chr. Goth. Hirsch 1935'
gwasz, tektura; 46 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Christ. Gott. Hirsch 1931
Pejzaż z Dolnego Śląska, 1925 r.
gwasz/papier, 46 x 32 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l.d.: `Ch.Gotth Hirsch 1925`
Estymacja: 1 500 - 3 000 zł
ŚNIEŻKA, lata dwudzieste XX w.
gwasz, karton,
26 x 34.3 cm
sygnowany p.d.: Chr. Gotlh. Hirsch | 192 (.)
gwasz/papier, wymiary: 23 x 33 cm,
sygnowany lewy dół: "Ch.G.Hirsch"